Jesteś tutaj: Strona startowa arrow Ogłoszenia
Zapisz sie na newsletter:
Strona startowa
Kampania Wybierz Miśka!
Czym jest bezdomność zwierząt
Sterylizacja - TAK!
Formy pomocy zwierzętom
Zagubione-znalezione
Przygarnij Miśka/Mruczka
Opieka nad zwierzętami domowymi
Materiały edukacyjne
Organizacje pro-zwierzęce
Schroniska
Wolontariat
Dla mediów
Archiwum
Forum
Kontakt
Szukaj
Partnerzy i sponsorzy
Ogłoszenia
Zaloguj
Zarejestruj się
WAKACYJNY KONKURS
Odwiedziło nas

Obecnie
Odwiedza nas 1 użytkownik

 


 
Ogłoszenia
Wyślij swoje ogłoszenie
Kategorie Rodzaj
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia drobne (74) 
Pozycje :: 17 - 24 z 74 Strona 3 z 10
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Lala, niekonfliktowa, dzieciolubna, NAJUKOCHAŃSZA na świecie sunia 15.09.2017.
Lala...moja tymczasowiczka - przygarnięta na czas naszego pobytu na dzialce,tj od czerwca. Lala nigdy nie miala domu ,nie miala pojęcia, o co mi chodzi, kiedy dałam jej miskę z wodą, potrafila pic tylko z kałuży, rzucająca się dosłownie na WSZYSTKO co mozna zjesc, łącznie z obierkami z warzyw. To najwdzięczniejsza ze wszystkich psow,jakie w życiu widzialam, lgnie niesamowicie do człowieka, jest fanatyczna do dzieci. Na spacerze bez smyczy idzie koło nogi, śpi dotykając choćby nosem człowieka...Kilka razy jeździła samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej.

Mimo intensywnego szukania domu nikt nie zadzwonil... Jak ja mam ją teraz oddać do przytuliska? Teraz, kiedy w koncu poczuła się bezpieczna, kochana i kiedy mysli, ze znalazła miejsce, z ktorego nikt nigdy juz jej nie wygoni..? Jestem zrozpaczona.

Suczka wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, wiek ok 8 lat.
Sunia przebywa w Siedlcach (woj. mazowieckie), transport nie stanowi problemu, do dobrego domku zawieziemy sunię.

Więcej informacji udzieli opiekunka Renata telefonicznie, +48 516 352 769
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Kotlet, roczny piesek szuka ciepłego kąta i miłości 15.09.2017.
Kotlet - to młody, ok. 1 roczny piesek, którego ktoś wywiózł do lasu pod Sochaczewem. Biedactwo długo włóczyło się po wsi, żebrząc o kęs pożywienia, ale było przeganiane zewsząd. Szczęśliwie ktoś zgłosił go do fundacji. Został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany. KOTLET będzie wiernym towarzyszem dla prawdziwego zwierzoluba. Nie zastanawiajcie się długo, ten łagodny, spragniony miłości czworonóg czeka na podarowanie mu szansy na lepsze jutro.

Kontakt
Ania 600-513-892
Marta 506 970-844
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Bezdomna Jessie, 7 miesięczna i nakolankowa sunia szuka domu! 15.09.2017.
JESSIE ma najwyżej 7-8 miesięcy, gdyż wciąż ma mleczaki. Waży ok. 6 kg. Tułała się ulicami, ale była tak nieufna, że złapać ją udało się dopiero po 2 tygodniach. Metamorfoza, jaką przeszła Jessie rzuca się w oczy.Teraz to już chętnie podchodzi na głaskanie nawet do obcych ludzi. Uwielbia bawić się z innymi pieskami. Dzieci wręcz uwielbia! Idealnie utrzymuje czystość w domu i wesoło merda ogonkiem na powitanie. Jak każdy szczenior lubi sobie pogryźć, ale gryzaki załatwiły sprawę.
Szukamy dla niej spokojnego kochającego domku i opiekunów wrazliwych i wyrozumiałych.

Tel. 506-970-844
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Mysza, cudowna malutka TERRIERKA szuka super domu! 15.09.2017.
Do adopcji MYSZA, malutka russel terrierka, (bez rodowodu). Waży ok -5kg.
Sunia ma jakies 4 - 5 lat. Jest mega przyjazna i łagodna. Zdecydowanie to typ domowego pieszczocha. Musiała być też wychowywana z dziećmi, bo bardzo do nich lgnie. Jak każdy russel terrier, Mysza ma niespożytą energię, lubi biegac i bawic się.
Zapraszamy do adopcji znawców rasy, oraz ludzi cierpliwych i kochających zwierzęta, którzy dadzą szansę suni po przejściach.
Obowiązuje procedura adopcyjna.

Kontakt
Ania 600-513-892
Marta 506 970-844
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Cola, cudowna suczka COLLIE MERLE mix szuka kochającego domu! 14.09.2017.
A ja to co ALARM! Tylko i aż 4 lata w schronisku!
Jestem Cola, opowiem Wam historie, która nie jest łatwa do moich wspomnień. Kiedyś byłam szczęśliwym psem, nie zaznałam głodu i chłodu, lecz nie wiem dlaczego pewnego dnia zostałam wysadzona z auta, biegłam ile sił mi w łapach,nie dogoniłam Cie mój Panie. Mój długi nos nie wyczuł już tropu do domu, nawet jakbym wróciła, mogłabym zobaczyć już innego psa, szczeniaka ,lub nie zastać Was w domu bo wyrzucaliście stare meble wraz z przeprowadzką, tak też było. Tułaczka była okropna, kopniaki kamienie, spanie po rowach i grzebanie w śmieciach, walka o przetrwanie.
Nikt nie chciał mi dać tymczasu, czasami tak bywa, trafiłam do schroniska:( początki były ciężkie, kraty brak wystarczajaco kontaktu z ludźmi, ale mam chociaż co jeść i nie kapie mi na łepek, mija już 4 lata jak wystawiam nos zza krat i widzę słońce które ogrzewa moje serce, przez okres 4 lat nikt nie zapytał o mnie, nie zadzwonił, ja nie chce tu dożyć starości a mam już prawie 9 lat.
Nie skreślaj mnie, spójrz i daj mi szanse.
Jestem psem grzecznym, posłusznym, tylko czasami wybrednym co do innych psów, może z zazdrości że pierwsze wyszły na spacer?
Przebywam w Olsztynie, jeżeli chciałbyś mnie adoptować zadzwoń, niech to będzie decyzja na całe życie, nie zniosę powrotu do schroniska.

Olsztyn, tel;504 055 853
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
MELA-10 miesięczna suczka w typie FILA, molosowate dziecko prosi o dom! 14.09.2017.
Mela jest ok.10 miesięczną WSPANIAŁĄ suczką w typie fila brasileiro.
Jest uosobieniem dobroci i łagodności. W poczwtkowym kontakcie z obcą osobą zachowuje dystans, jednak potem jak juz pozna to najchętniej byłabym ciągle jego pobliżu :)
Fantastycznie dogaduje się zarówno z psami (każdej wielkości i płci!) jak i kotami. Jest bardzo delikatna, urocza i niesamwoicie wpatrzona w człowieka.
Patrząc prosto w oczy nieomalże stara się odgadnąć jak może zadowolić człowieka.
Uwielbia pieszczoty, głaskanie i całowanie. Jest bardzo posłuszna i grzeczna, na spacerach się pilnuje. Jest nauczona czystości. Grzecznie jeździ w samochodzie.

Mela jest zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona. Szukamy dla niej kochającego domu na całe życie.
Nie zostanie wydana do budy/kojca.
Warszawa

tel. 796 096 481
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Johny, niewielki wesołek, towarzyski psiak o oryginalnym umaszczeniu! 14.09.2017.
Johny został zabrany z miejskiego cmentarza na którym przebywał sam, przez tydzień. Nie wiemy czy zmarł jego właściciel, czy po prostu został tam porzucony. Johny to bardzo wesoły, nieduży piesek. Towarzyski, garnie się do ludzi, uwielbia zabawy, jest grzeczny, łagodny i wykastrowany, tylko trochę bojaźliwy względem większych psów. Potrafi chodzić na smyczy.

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.
Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Przyjazny, kochający ludzi Henio szuka dobrego domu! 14.09.2017.
Henio jest średniej wielkości, wiekowym już psem. Może mieć około 10 lat. Trafił do schroniska po interwencji w jednej z podpasłęckich wsi. Został odebrany z fatalnych warunków, w których musiał wcześniej bytować. Henio w stosunku do ludzi jest bardzo przyjazny, kocha ludzi. Ciągle domaga się pieszczot, chodzi krok w krok za opiekunem. Henio bywa zadziorny względem innych psów, potrafi chodzić na smyczy. Kto podaruje mu prawdziwy dom i miłość do końca jego dni?

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
email: anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Classifieds v 1.4
Copyright by POSLuH d.o.o, Gorsk.net Studio || Polska adaptacja MamboPL.com