Jesteś tutaj: Strona startowa arrow Ogłoszenia
Zapisz sie na newsletter:
Strona startowa
Kampania Wybierz Miśka!
Czym jest bezdomność zwierząt
Sterylizacja - TAK!
Formy pomocy zwierzętom
Zagubione-znalezione
Przygarnij Miśka/Mruczka
Opieka nad zwierzętami domowymi
Materiały edukacyjne
Organizacje pro-zwierzęce
Schroniska
Wolontariat
Dla mediów
Archiwum
Forum
Kontakt
Szukaj
Partnerzy i sponsorzy
Ogłoszenia
Zaloguj
Zarejestruj się
WAKACYJNY KONKURS
Odwiedziło nas

Obecnie
Odwiedza nas 1 użytkownik

 


 
Ogłoszenia
Wyślij swoje ogłoszenie
Kategorie Rodzaj
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia drobne (44) 
Pozycje :: 9 - 16 z 44 Strona 2 z 6
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Amos, cudowny, pojętny myśliwski mix ADOPCJA 15.01.2018.
Amos został zabrany ze schroniska o złej sławie, obecnie mieszka w hotelu dla psów w ok Człuchowa woj pomorskie. Może mieszkać z innymi psami, koty goni. Jest fantastycznym psem który prawdopodobnie ma w sobie geny wyżła lub posokowca, na pewno jakąś myśliwską rasę, bardzo skierowany na człowieka, uwielbia się uczyć i jest bardzo pojętny, idealny pies dla aktywnych ludzi w każdym wieku.
Warunkiem adopcji jest pozytywna wizyta przed adopcyjna w nowym domu oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Amos nie zostanie wydany na dwór, nie do kojca, nie do budy, nie do komórki i nie do kotłowni lub pomieszczenia gospodarczego.
Pies nie jest w schronisku.

Nie odpowiadam na smsy ani na maile.Dzwoniąc po Amosa proszę podać imię psa.
Kontakt w sprawie adopcji 605 05 08 43.
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Felix elegancik, posłuszny, niekonfliktowy psiak szuka domu! 15.01.2018.
Felix zamieszkuje pasłęckie schronisko od maleńkości. Dziś ma 6 lat, a zainteresowanie nim jest niewielkie. Został kiedyś zaadoptowany, a potem z powrotem oddany jak niepotrzebna już rzecz, z powodu rzekomego wyjazdu właścicieli. Felix to bardzo pogodny, cierpliwy i niewielki pies. Jest bezkonfliktowy jeśli chodzi o kontakty z innymi psami. Zachęca je do zabawy i kontaktu. Nigdy się nie narzuca i grzecznie czeka, aż ktoś go zauważy, choć uwielbia pieszczoty. Sam również rozdaje tysiące całusów. Nauczony jest chodzenia na smyczy i kilku, podstawowych komend. Felix jest wykastrowany.

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.
Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Max wagi piórkowej, przyjazny, nakolankowy, rodzinny psiaczek! 14.01.2018.
Max to niewielki, około 5 letni pies. Został odebrany interwencyjnie z fatalnych warunków, gdzie był zamykany na głucho w odizolowanym pokoju. Mimo tego, Max jest bardzo przyjaznym i wesołym psem. Jest niewielki, może ważyć około 7 kilogramów. Uwielbia kontakt z człowiekiem, o który bardzo się domaga. Bez problemu daje brać się na ręce. Byłby idealnym towarzyszem dla rodzin z dziećmi. Toleruje inne psy. Potrafi chodzić na smyczy.

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.
Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Domino, cudowny MALAMUT z zaprzęgu szuka domu! 14.01.2018.
Domino to 6 -letni pies w typie alaskan malamute. Znaleziony został w połowie grudnia 2017 r. w okolicach Łodzi. Błąkał się lawirując między samochodami co może sugerować celowe porzucenie. Miał jednak szczęście. Trafił na ludzi o wielkim sercu, którzy zabezpieczyli go dając dom tymczasowy, pełną michę, opiekę weterynaryjną i ciepły kąt do spania. Ma aktualne szczepienia, został odrobaczony, przed adopcją zostanie również wykastrowany.

Dzięki zamieszczonym przez nich ogłoszeniom na dogomanii i w internecie udało się częściowo odtworzyć historię Domina. W okolice Łodzi trafił ze Śląska. Pierwsi opiekunowie związani byli ze środowiskiem zaprzęgowym – Domino brał udział w treningach psich zaprzęgów. Nie wiadomo z jakich przyczyn stracił swój pierwszy dom. Właścicieli zmieniał jeszcze dwukrotnie. Ostatnie 4 lata spędził na łańcuchu. Jest typem uciekiniera. Zdecydowanie preferuje przebywanie na zewnątrz. Dlatego też powinien zamieszkać w domu z ogrodem, w solidnie zabezpieczonym, zadaszonym kojcu.

Jest łagodny w stosunku do człowieka. Wymaga jednak pracy nad ułożeniem; nie nadaje się więc do domu z małymi dziećmi. Potrafi chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi, niekonfliktowymi psiakami. Koty – rezydenci nie wzbudzają w nim ekscytacji. Jednakże napotkane na spacerze nie są już bezpieczne.

Domino to energiczny pies dla aktywnego, świadomego potrzeb rasy opiekuna. Jak każdy północniak musi mieć jasno wytyczone zasady.

Jeśli lubisz długie wędrówki, biegać lub jeździć na rowerze, a pragniesz towarzysza do swojej aktywności – zadzwoń i adoptuj malamuta.
Obowiązuje wypełnienia ankiety, zgoda na wizyty przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt
Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
martyna[<@>]adopcjemalamutow.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Roczny, cudny Bobo, przesłodki, kochający cały świat! 07.01.2018.
Bobo to prześliczny roczny pies. Piękna postawa, czarna lśniąca sierść, prawdziwe cudo. Bobo jest bardzo przyjacielski, ufny, przesłodki. Kocha wszystkich i wszystko, zgadza się z psami i kotami. Uwielbia spacery, zabawy. Jest bardzo, bardzo łagodny i bardzo grzeczny. Spragniony swojego domku. Bobo jest wykastrowany.
Przebywa w domku tymczasowym k/Łodzi.
Kontakt, tel. 500 308 722
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Aldo starszy cudowny pies szuka domu 07.01.2018.
Aldo ma około 10 lat. Został wyrzucony na stare lata…To cudny, przełagodny, przemiły pies, który bardzo pragnie bliskości człowieka. Pies ideał, grzeczny, przyjacielski, lubi inne psy, lubi koty. Potrzeba mu tylko kawałka kąteczka i czyjegoś serduszka. Aldo jest wykastrowany, waży około 18 kg, przebywa w hoteliku dla psiaków k/Łodzi.
500 308 722
Ala
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Badi wesoły, kochany, łagodny LABRADOR szuka domu 06.01.2018.
Nic tak nie boli, jak spojrzenie w oczy zawiedzionego psa, który widział już zbyt wiele, by udźwignąć to na swoich czterech łapach.
Najpierw wyrzucony w lesie, w miejscu gdzie ostatnie słowo miała już tylko śmierć. Siedział i czekał aż pan wróci. Nie wrócił. Już nigdy.
Badi trafił pod opiekę OTOZ Animals Oddział Tarnów i przebywa obecnie w hotelu w woj. małopolskim.
Jest kochany psiakiem - typowy lab. Uwielbia biegać za piłeczką, chętnie się przytula - od razu pokazuje brzuchol do miziania.
Nie ma w nim cienia agresji. Zgadza się z innymi psami, kota pogoni, ale nie w celach morderczych, jedynie zabawowych.
Umie jeździć w samochodzie, chodzi na smyczy. Obecnie mieszka w kojcu - co to za los dla wiecznie uśmiechniętego, rozmerdanego labradora. Badi tęski na ludźmi. Mimo najlepszych chęci opiekunka w hotelu musi zajmować się także innymi psiakami i nie jest w stanie poświęcić Badiemu tyle czasu ile potrzebuje, i na ile zasługuje.
Badi będzie świetnym towarzyszem i wesołym kompanem.
Tylko ktoś musi dać mu szansę...
Psiak jest zaszczepiony i wykastrowany. Może zamieszkać w domu z dziećmi. Jestw wieku ok. 5-6 lat.

Kontakt ws. adopcji:
OTOZ Tarnów to 605 784 399
lub Monika 601543693
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Ramzes, przyjazny i łagodny, przepiękny OWCZAREK szuka domu! 06.01.2018.
Ramzes to piękny owczarek ok 8 letni, został znaleziony gdzieś w lasach. Pies jest kaleką ma sztywną tylna łapę ale w niczym mu to nie przeszkadza, prawdopodobnie jest to stare, źle zrośnięte złamanie.
Ramzes jest bardzo pozytywnym psem, nie reaguje na inne psy, podejrzewam że koty też akceptuje, na pewno łagodny do ludzi. Szukam mu domu bez schodów. Nie kojca ani budy na podwórzu. Adopcja jest możliwa po pozytywnej wizycie przed adopcyjnej w nowym domu. Nie pomagam w transporcie. Odbiór psa tylko osobiście.
Ramzes czeka na nowy dom w hotelu dla psów ok Tomaszowa Mazowieckiego.

Telefon w sprawie adopcji: 605 05 08 43
Kliknij aby powiększyć obrazek.
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Classifieds v 1.4
Copyright by POSLuH d.o.o, Gorsk.net Studio || Polska adaptacja MamboPL.com