Jesteś tutaj: Strona startowa arrow Ogłoszenia
Zapisz sie na newsletter:
Strona startowa
Kampania Wybierz Miśka!
Czym jest bezdomność zwierząt
Sterylizacja - TAK!
Formy pomocy zwierzętom
Zagubione-znalezione
Przygarnij Miśka/Mruczka
Opieka nad zwierzętami domowymi
Materiały edukacyjne
Organizacje pro-zwierzęce
Schroniska
Wolontariat
Dla mediów
Archiwum
Forum
Kontakt
Szukaj
Partnerzy i sponsorzy
Ogłoszenia
Zaloguj
Zarejestruj się
WAKACYJNY KONKURS
Odwiedziło nas

Obecnie

 


 
Ogłoszenia
Wyślij swoje ogłoszenie
Kategorie Rodzaj
Ogłoszenia drobne
Ogłoszenia drobne (110) 
Pozycje :: 97 - 104 z 110 Strona 13 z 14
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Młodziutka, niewielka Suri - niekonfliktowa KRUSZYNA do adopcji 28.04.2017.
Suri jest bardzo sympatyczną, około 1,5 roczną, niewielką suczką. Jej historia zaczyna się na wsi. Co tam robiła niestety nie wiemy. Koczowała w pobliżu sklepu przez kilka dni. Najprawdopodobniej została porzucona. Nikt jej nie szukał. Bała się ludzi, próby jej złapania kończyły się fiaskiem, lecz po jakimś czasie udało się. Ta mała, trzęsąca się ze strachu psina, w schronisku zmieniła się diametralnie. Dziś jest pełna energii, ciekawa świata i bardzo przyjazna. W stosunku do człowieka jest czuła, kontakt z nim sprawia jej wiele radości. Ciągle domaga się pieszczot. W stosunku do psów jest całkowicie bezkonfliktowa i uległa. Wymaga lekkiego przyuczenia w zakresie chodzenia na smyczy. Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
email: anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Ziółek, pies ze smutną historią - czy los się do niego uśmiechnie? 28.04.2017.
Ziółek jest przyjaznym psem z ogromnym bagażem przykrych doświadczeń. Prawdopodobnie od początku swojego życia wegetował na łańcuchu pilnując jednego z wiejskich gospodarstw. Radością było dla niego chwilowe zerwanie się z uwięzi. Niestety, jedna z takich przygód skończyła się dla niego tragicznie. Ziółek został potrącony przez samochód, a po tym incydencie trafił do schroniska. Nasza walka o niego była bardzo długa. Niejednokrotnie myśleliśmy, że Ziółek po prostu nie przeżyje. Był częściowo sparaliżowany, nie mógł się ruszać. Wymagał długiej rehabilitacji i leczenia. Aktualnie jest bardzo radosnym psem. Jedynymi pozostałościami po wypadku są pojawiające się zaburzenia równowagi i specyficzny, choć uroczy, grymas pyszczka. Ziółek potrafi ładnie chodzić na smyczy. Toleruje inne psy, choć czasem względem mniejszych od je siebie bywa dominujący. W stosunku do człowieka jest przyjazny. Nieśmiało prosi o pieszczoty, które sprawiają mu wiele przyjemności. Wierzymy, że los się do niego uśmiechnie. Dostał drugie życie w schronisku, trzecie należy mu się przy kochającym opiekunie! Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku,niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
email: anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Guliwer, 2 letni wielkopies, wesoły, przyjazny, lubiący inne psy 28.04.2017.
Guliwer to około 2-3 letni pies ogromnych gabarytów. Trafił do schroniska po telefonach zgłaszających nam, że leży w pobliskiej wsi, na przystanku. Przy pierwszym poznaniu Guliwer jest nieco nieufny, lecz po zaprzyjaźnieniu się z przewodnikiem pokazuje swoja prawdziwą naturę. Jest to pies o bardzo dużej i nieposkromionej energii. Uwielbia zabawę i szybkie spacery. Przywołany zachowuje się jak szczeniak: skacze, zaczepia i próbuje zwrócić na siebie uwagę, zachęcić do zabawy. Wymaga przyuczenia w zakresie posłuszeństwa. Toleruje inne psy. Niestety nie toleruje kotów. Będzie pociechą, należy dać mu tylko szansę! Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
email: anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Pimpuś - uroczy pies szuka człowieka który go pokocha 28.04.2017.
Pimpuś, jego domem była obora na wsi i łąńcuch, na którym przywiązany do belki stropowej poruszał się tylko jak łąńcuch pozwolił , o ile nie zaplątał się. To był Hilton, jedzonkiem był chleb czasem posmarowany starym smalcem.
A śmierdział tak, że pierszą czynnością, którą z konieczności wykonano w domu tymczasowym byłą przymusowa kąpiel.

Ale to się skończyło, zapomnijmy o tym życiu. Teraz po ok. 2 latach rozpoczęło się nowe i to nowe życie chcemy mu dać. Jest gotowy do szukania nowego domku. Jest miły i bardzo pojętny.
Ciekawy świata, który go otacza i który jest mu przyjazny. Uczy się bawić, poznaje co to jest zabawka. Smycz nie jest mu straszna, oznacza pójście na spacer. Mieszka w domu i potrafi zachować czystość.

Bardzo lubi zabawę z innymi pieskowymi kolegami i koleżankami. A ostatnio nauczył się siadać Jest jeszcze trochę nieśmiały, ale to młody piesek, całe życie przed nim przy kochających opiekunach.

Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Waży 12 kg. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie zostanie wydany do budy ani na łańcuch.
To piesek do domku, na kanapę.

Psiak przebywa w okolicach Bydgoszczy

Kontakt w sprawie adopcji mail alab.108[<@>]interia.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Wesoła, energiczna, bardzo fajna,miła suczka mix husky ADOPCJA 27.04.2017.
Imię: Hexa
Rasa: mix husky
Płeć: suka
Wiek: około 2,5 roku
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: kastrowana
Miejsce Pobytu: Śląsk
Stosunek do dzieci: może mieszkać w domu z dziećmi
Stosunek do psów : świetnie dogaduję się z innymi psami

Hexa to młoda, energiczna, nastawiona na człowieka około 2 letnia sunia. Hexa, która jak przystało na mieszankę ras jest bardzo pro ludzka, uwielbia się przytulać, jest też żywa, ciekawska , niezależna jak husky z którego ma nie tylko oczy - jedno niebieskie, drugie dwubarwne.
Uwielbia ruch, spacery, bieganie również przy rowerze. Dlatego szukamy dla Hexy aktywnych właścicieli, którzy chcą psa z którym nie będą się nudzić, któremu zapewnią dużo ruchu i pozwolą uczestniczyć w swoim życiu. Sunia przebywa obecnie w domu tymczasowym na Śląsku, mieszka z innymi psami, świetnie się z nimi dogaduje ale też ma „ swoje zdanie” gdy któryś jej się nie spodoba, ma kontakt z dziećmi, jest przyzwyczajona do zostawania w klatce kennelowej.
Hexa, została już w swoim młodym życiu porzucona i musiała sobie radzić jako bezpański pies, dlatego nie oddamy jej do budy, kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
Gosia 606129268
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Migotka wesoła, psolubna, energiczna suczka siberian husky ADOPCJA 27.04.2017.
Migotka to sześcioletnia suczka w typie husky, która do schroniska trafiła w styczniu 2017 r. Migotka przybłąkała się na jedną z posesji do ludzi z dobrym sercem, którzy nie odgonili psa, tylko udzielili pomocy (woda, jedzenie) i poinformowali schronisko o sytuacji. Migotka była bardzo słaba, nie miała siły chodzić i do tego była strasznie smutna. Leżała pod płotem,później przeniosła się na łóżko, które stało na dworze i tam spała, odpoczywała. Pewnie przemierzyła wiele kilometrów, zanim dotarła do miejsca, gdzie udzielono jej pomocy. Na tą chwilę Migotka doszła już do siebie, w schronisku zregenerowała siły, okazuje już radość, merda ogonkiem, choć nie do końca ufa człowiekowi. Możliwe jest, że psina miała złe doświadczenia z człowiekiem, być może była nawet bita, lub też podczas swojej wędrówki była przeganiana z miejsca w miejsce. Spacer z Migotką jest przyjemny, suczka ładnie chodzi na smyczy. Uwagę Migotki łatwo można skupić za pomocą smaczków. Nie jest łakoma, psie przysmaki bierze z ogromną delikatnością i gracją. Uwielbia węszyć i nosem poznawać świat. W boksie mieszka z druga suczką, z którą dogaduje się na tyle dobrze, że potrafią spać w jednej budzie, pomimo tego, że każda ma swoją.

tel. 502 124 351
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
Imbiś kochany, duży, bardzo kontaktowy husky mix malamute ADOPCJA 27.04.2017.
Szukamy domu dla Imbisia, bardzo fajnego, towarzyskiego psiaka w wieku ok. 6 lat.
Imbiś jest typowem mixem huskiego z malamutem. Po huskim odziedziczył niebieskie oczęta i ogniście rudą sierść, po malamucie spory gabaryt i zorientowanie na człowieka.
Imbir jest dużym, postawnym psem o dużej sile.
Dogaduje się z innymi psami, jednak polecamy do raczej do domu z suczką niż z samcem. jest wesoły, towarzyski, bardzo lubi kontakt z człowiekiem.
Imbiś jest dużym, silnym aktywnym psem, który idealnie sprawdzi się w domu u osób aktywnych.
Mile widziany dom, gdzie opiekunowie lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, uprawiają sport.
Nie jest typem kanapowca, który 3/4 dnia przeleży bez ruchu.
Jak każdy północniak wymaga konsekwentnego, lecz łagodnego prowadzenia. Przymus i metody siłowe się nie sprawdzą- żaden pies nie zasługuje na takie traktowanie.
Imbisia polecamy do domu bez małych zwierząt - bywa łowny.
To fajny, radosny psiak który tak samo chętnie pobiega z człowiekiem, jak i przeleży pół wieczora na kolanach na kanapie po odpowiedniej dawce ruchu.
Imbiś przebywa na Śląsku. Obowiązuje ankieta, umowa i wizyta przed adopcyjna.

Kontakt:
Martyna 608286295
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne : Ogłoszenia drobne
WIERA - kochana kociczka szuka domku 27.04.2017.
Wiera to kochana, 4 letnia koteczka, która nad życie kocha pieszczochowanie. Przeszła w życiu wiele- złapała się we wnyki,w wyniku czego przeszła amputację tylnej łapki. Kocinka radzi sobie świetnie. Biega szybciej, niż pełnosprawne koty. Nie sprawia jej trudności wskakiwanie na przeróżne wysokości, nic nie boli. Jest wysterylizowana, zaszczepiona odrobaczona- ma książeczkę. Wiera szuka domku pełnego miłości.

tel. 510855472
Kliknij aby powiększyć obrazek.
««  start « poprz. 11 12 13 14 nast.  » koniec »»

Classifieds v 1.4
Copyright by POSLuH d.o.o, Gorsk.net Studio || Polska adaptacja MamboPL.com