Jesteś tutaj: Strona startowa arrow Ogłoszenia
Zapisz sie na newsletter:
Strona startowa
Kampania Wybierz Miśka!
Czym jest bezdomność zwierząt
Sterylizacja - TAK!
Formy pomocy zwierzętom
Zagubione-znalezione
Przygarnij Miśka/Mruczka
Opieka nad zwierzętami domowymi
Materiały edukacyjne
Organizacje pro-zwierzęce
Schroniska
Wolontariat
Dla mediów
Archiwum
Forum
Kontakt
Szukaj
Partnerzy i sponsorzy
Ogłoszenia
Zaloguj
Zarejestruj się
WAKACYJNY KONKURS
Odwiedziło nas

Obecnie

 


 
Ogłoszenia
> Ogłoszenia drobne Wyślij swoje ogłoszenie
Pozycje :: 1 - 8 z 65 Strona 1 z 9
Ogłoszenia drobne
8 tygodniowe MALUSZKI, SZCZENIAKI szukają kochających domów 20.07.2017.
Niechciane, niekochane, zagrożone dzieci dzikiej suni, którą ktoś wyrzucił, bo stała się balastem. Zabrane z miejsca, w którym ludzie grozili im śmiercią. Rodzeństwo trafiło do domu tymczasowego, gdzie czeka na nowe rodziny. Szary Grey to fantastycznej urody chłopaczek, bardzo grzeczny i spokojny fan snu. Czarna Morfi to błyskawica, ciekawska i energiczna kobietka. Psiaki mają ok. 8 tygodni, są zaszczepione i odrobaczone. Obowiązuje umowa, wizyta przed i poadopcyjna oraz obowiązkowa kastracja psiaków po osiągnięciu odpowiedniego wieku. Nie wydajemy psów na łańcuch, do budy, do komórki. Pies musi być pełnoprawnym członkiem rodziny. Nie porzucajcie, nie rozmnażajcie, wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, co oswoiliśmy.

Nr kontaktowy 662 932 175.
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne
Inteligentny Dingo, skupiony na człowieku, szkolony, bezkonfliktowy pies 20.07.2017.
Dingo: Jak na krzywdę, która go spotkała ze strony ludzi, Dingo nadal kocha i ufa bezgranicznie. Jego wygląd świadczy o przejściach i zaniedbaniach z ręki człowieka. Do schroniska trafił po zgłoszeniu, że grupa nietrzeźwych osób znęca się nad psem. A on tam stał i dawał się przypalać papierosami, bo wreszcie ktoś zwrócił na niego uwagę. Bez jakiejkolwiek próby obrony. Potem zaniedbano chorobę skóry, a gdy trafił na tymczas okazało się, że Dingo ma klaustrofobię i lęk separacyjny. Od kilku miesięcy trenuje z instruktorem, który jest psiakiem zachwycony.
Pilnie poszukujemy domu bardzo aktywnego, który zapewni Dingowi dużo ruchu i który, na czas nieobecności, może zapewnić Dingowi kojec, w którym on czuje się bezpiecznie. Czyli dom z ogrodem. Dingo to bardzo inteligentny pies, skupiony na człowieku, idealny do szkoleń. Ma ok. 4 lata, jest wykastrowany, ma paszport. Nowej rodzinie oferujemy wszelką pomoc - wskazówki od trenera co do pracy z psem lub szkolenie z trenerem, jeśli dom byłby z okolic Szydłowca, pomoc w transporcie. Pies nie wykazuje żadnej agresji do ludzi, bardzo lubi dzieci, ale jest duży i skoczny, więc wskazane starsze, dogaduje się z większością psów i kotów. Obowiązuje umowa, wizyta przed i poadopcyjna. Nie wydaję psów na łańcuch.

Nr kontaktowy 662 932 175
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne
8 miesięczna Żaba, bezkonfliktowa, wesoła suczka do pokochania 20.07.2017.
Żaba to około 8 miesięczna suczka o nieprzeciętnej urodzie. Przy pierwszym kontakcie z człowiekiem jest nieco nieufna, lecz po zapoznaniu się z przewodnikiem chętnie zabiega o jego względy i uwagę. Lubi głaskanie, przytulanie i jest bardzo wdzięczna. Towarzystwo innych psów sprawia jej radość. Jest względem nich bezkonfliktowa. W przyszłości będzie psem średnich lub dużych rozmiarów. Wymaga przyuczenia w zakresie chodzenia na smyczy. Wniesie w czyjeś życie naprawdę dużo radości!

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:
Kasia 792 074 136
Ania 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne
Młoda, kochana Frania, 10 kg cudownej suni szuka domu! 20.07.2017.
Takie oto cudo szuka domu! Frania to piękna, młoda i kochana sunia. Błąkała się po całym Mińsku, aż w końcu trafiła do miejskiej przechowalni. Była cała w kleszczach, wychudzona i bardzo smutna.
Jest zlęknionym pieskiem, który powoli otwiera się na człowieka.
Potrzebuje właściciela z dużą dozą cierpliwości,który pokaże jej,że świat nie jest wcale taki zły i nie trzeba się wszystkiego bać 🙂

Sunia waży ok.10kg, sięga ponizej kolan (ma ok.43cm)
Ma chip, jest odrobaczona i niedługo będzie po wszystkich szczepieniach.
Jest młodym pieskiem,jej wiek oceniany jest na 1-1,5 roku.
Boi się "aktywnych" psów - nie jest w stosunku do nich agresywna- ucieka z podkulonym ogonem. Spokojne pieski toleruje i chętnie się z nimi bawi.
Uwielbia dzieci!

Czy znajdzie się w jakimś domu miejsce dla tak wspaniałej suni?

Frania obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.
Więcej informacji o sunie na priv bądź pod numerem tel: 513 172 799
504247413 lub 791706379
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne
Otti, delikatna, przyjazna sunia HUSKY mix do adopcji 19.07.2017.
Imię: Otti/ Ottawa
Rasa: w typie syberian husky
Płeć: samica
Wiek: ok.4-5 lat
Rodowód: brak
Chip: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: sterylizowana
Miejsce Pobytu: schronisko kujawsko-pomorskie
Stosunek do dzieci: brak danych
Stosunek do psów: pozytywny
Stosunek do kotów: brak danych

Ottawa to około 4-5 letnia suczka w typie siberian husky; jest jednak mniejsza niż typowy przedstawiciel tej rasy (jest wielkości spaniela). Los nigdy jej nie rozpieszczał, trafiła do schroniska w sierpniu 2015 r. z całą grupą psiaków odebranych interwencyjnie ze złych warunków. W jej zachowaniu widać wyraźne braki socjalizacyjne, Otti bardzo boi się człowieka. Całą sobą pokazuje, że jej relacje z człowiekiem nigdy nie były oparte na miłości i zaufaniu. Nigdy jednak nie wykazała agresji. To bardzo delikatna suczka, która będzie potrzebowała czasu, by zaufać człowiekowi. Los poskąpił jej ludzkiego ciepła, miłości i troski. Czy to jednak znaczy, że ma spędzić resztę życia w schronisku? Czy znajdzie się opiekun, który okaże cierpliwość i zrozumienie, pokaże, że człowiek to nie tylko zło, to też delikatny dotyk dłoni, i bezpieczeństwo. Czy ta zalękniona sunia będzie wesołym, pogodnym psem, który będzie buszował po łąkach ze swoim człowiekiem na drugim końcu smyczy? Ottawa dużo pewniej czuje się w obecności innych psów, uwielbia ich towarzystwo.
Jeżeli szukasz przyjaciela na czterech łapach, ale nie obca Ci cierpliwość i ciężka praca nad stworzeniem więzi, zadzwoń i daj dom psu, który czeka na kogoś takiego jak Ty!

Kontakt
Martyna 608 286 295
e-mail: martyna[<@>]adopcjemalamutow.pl

1. Pamiętaj
- Adopcja zwierzęcia musi być przemyślana
- Złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia
- Wybierzemy Nowy Dom dla zwierzęcia, który będzie najbardziej odpowiedni
- Osoba chcąca adoptować zwierzę zgadza się na wizytę przed adopcyjną oraz wizyty już po adopcji
- Bezwzględnym warunkiem adopcji zwierzęcia jest podpisanie umowy adopcyjnej
- Wszystkie zwierzęta są kastrowane, jeśli z różnych powodów kastracja nie mogła być przeprowadzona przed adopcją, Nowy Dom jest zobowiązany do przeprowadzenia zabiegu
( wyjątkiem są zwierzęta rodowodowe, które są dopuszczone do rozrodu lub takie, których stan zdrowia nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu)
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne
Młodziutka, nieduża suczka Hania szuka domu! 18.07.2017.
Wyobrażasz sobie, że nagle znajdujesz się w zupełnie obcym miejscu, sam na środku ulicy, gdzie jeden przytuli a drugi kopnie? Kiedy wyjadasz resztki ze śmietnika, a o czystej wodzie możesz pomarzyć? Zostaje Ci picie z kałuży co kilka dni. Takie właśnie życie wiodła Hania kiedy mieszkała na ulicy. Hania to młodziutka sunia, skrzywdzona przez człowieka i doświadczona przez życie. Przez to Hania wymaga odpowiedzialnego opiekuna, który nauczy ją ponownie zaufać człowiekowi. Hania nie lubi dzieci odkąd zaczynają chodzić, nie akceptuje też innych psów, zachowuje dystans do mężczyzn. Jak pokocha swoją Panią całym sercem to już nie przestanie. Hania lubi koty, jest wysterylizowana. Musi jak najszybciej opuścić miejsce, w którym przebywa gdyż dom, który znalazła jednak z niej rezygnuje. 
Odmień życie Hani. Adoptuj. Przebywa w Warszawie.

Kontakt
791 706 379
504 247 413
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne
Cudowna, subtelna Kama, suczka o wielkim sercu szuka domu! 18.07.2017.
Kama to średniej wielkości suczka w wieku około 8 lat. Całe życie spędziła u boku swojego pana, który miał problemy z alkoholem. Kama rodziła co cieczkę, a szczenięta znikały w niewyjaśnionych okolicznościach. W schronisku czuje się źle, nie potrafi się w nim odnaleźć. W stosunku do ludzi jest cudowna, subtelna, delikatna i bardzo przyjazna. Kama potrzebuje opiekuna, który pokaże jej świat i nauczy podstawowych zasad. Nie jest wymagającą sunią, a komuś, kto obdarzy ją uczuciem, na pewno się odwdzięczy. Dajmy jej szansę na lepsze życie!

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:
Kasia 792 074 136
Ania 509 705 880
anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Ogłoszenia drobne
Grzeczna, wesoła Mała, przyjazna, kontaktowa sunia 18.07.2017.
Mała jest dość dużą, około 4-5 letnią suczką nietypowej urody. Trafiła do schroniska wraz z drugą suczką- Lessi, w wyniku interwencji. Mała, wraz z Lessi żyły w skandalicznych warunkach. Mała rodziła co cieczkę, była bardzo wychudzona i nieufna. Aktualnie suczka przytyła i otworzyła się. Uwielbia kontakt z człowiekiem, o który bardzo często się upomina. Idealnie chodzi na smyczy. Toleruje inne psy, choć mniejszym od siebie potrafi pokazać miejsce w stadzie. Wcześniej żyła na gospodarstwie, razem z innymi psami, kotami i zwierzętami hodowlanymi. Jest wdzięczna i bardzo wierna.

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:
Kasia 792 074 136
Ania 509 705 880
e-mail: anna.barchanowicz[<@>]tlen.pl
Kliknij aby powiększyć obrazek.
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Classifieds v 1.4
Copyright by POSLuH d.o.o, Gorsk.net Studio || Polska adaptacja MamboPL.com