Jesteś tutaj: Strona startowa arrow Ogłoszenia
Zapisz sie na newsletter:
Strona startowa
Kampania Wybierz Miśka!
Czym jest bezdomność zwierząt
Sterylizacja - TAK!
Formy pomocy zwierzętom
Zagubione-znalezione
Przygarnij Miśka/Mruczka
Opieka nad zwierzętami domowymi
Materiały edukacyjne
Organizacje pro-zwierzęce
Schroniska
Wolontariat
Dla mediów
Archiwum
Forum
Kontakt
Szukaj
Partnerzy i sponsorzy
Ogłoszenia
Zaloguj
Zarejestruj się
WAKACYJNY KONKURS
Odwiedziło nas

Obecnie
Odwiedza nas 1 użytkownik

 


 
Ogłoszenia
Ogłoszenia drobne
> Ogłoszenia drobne
Wyślij swoje ogłoszenie
Pozycje :: 1 - 8 z 74 Strona 1 z 10
Gorący apel o dom i pomoc dla Bezika 25.09.2017.
Bezik , to maluch , który zwiał przed wywózką do schroniska , które delikatnie pisząc , nie ma dobrej opinii. Apelowaliśmy o dom dla Bezika. Bezik potrzebuje ludzi cierpliwych, to pies, który nie wskoczy Państwu na kolana i nie zaliże na przysłowiową śmierć. Przerażony nowym miejscem , zastygał w bezruchu, jakby prosząc o chwilę spokoju . Na szczęście Bezik szybko dochodzi do siebie. Po tygodniu ogonek był już w górze, wpatrzony w opiekunkę jak w ósmy cud świata . On potrzebuje czasu i miłości, jest młody ( ok. 3-4 lata ) , wykastrowany i zaszczepiony, ładnie radzi sobie z chodzeniem na smyczy.
Kontakt w sprawie adopcji: 500 – 18-19-20

Bezik zaprasza do zabawy:
https://www.youtube.com/watch?v=TV2FK_rGpHA&feature=youtu.be
Bezik i jego pierwsze chwile w hotelu :
https://www.youtube.com/watch?v=u3et1Ulxqns&feature=youtu.be
Bezik po tygodniu w hotelu :
https://www.youtube.com/watch?v=oRQ5UXJwWog&feature=youtu.be
Bezik i smyczka :
https://www.youtube.com/watch?v=o2S16zI5kjQ&feature=youtu.be
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Kumpel - cudny psiak, przyjazny wesołek niczym mix ratlerka 23.09.2017.
Kumpel to bardzo młody psiak, wygląda jak większy ratlerek, który bardzo tęskni w kojcu, włascicelka porzciła go razem z sunią i błąkały się cała zimę po wsi koło ostrowca, suni udało się znaleźć dom a on biedny nadal czeka, rozpiera go energia i tęskni za człowiekiem, powimo wielu ogłoszeń telefon milczy a na hotel brakuje pieniędzy, nie po to go ratowaliśmy, żeby teraz siedział całymi dniami i tęsknił, ja wiem, ze nie jest rasowy ale kocha tak samo jak psy rasowe, nieduży, nie ma problemu z innymi psami się dogadac, lubi kontakt z dziećmi, tak bardzo mi go szkoda, to jeszcze dzieciak, pomóżcie mi znaleźć dom dla Kumpla, wykastrowany, zaszczepiony, waży 7 kg , ma dwa lata, na smyczy ładnie chodzi,
kto pokocha?

tel. 503 479 144 proszę na tygodniu dzwonić po godz. 16tej
Kliknij aby powiększyć obrazek.
6 miesięczne suczki, Abi i Inka szukają domów! 22.09.2017.
Abi (czarna ) i Inka (jasna) w opuszczonej stodole mieszkały bezdomne psiaki. są to jeszcze psie dzieci, były bardzo wystraszone, śmierdzące , wychudzone. Sunie są troszkę wycofane może ze strachu może maja złe przeżycia… Wg relacji ludzi z tej wioski psiaki zostały wyrzucone tydzień wcześniej. Przez tydzień koczowały w opuszczonym, odludnym miejscu. Znalezione były tak głodne, że na jedzenie rzucały się jak sępy. Potrzebują cierpliwości żeby zaufać, z budy wyglądają ciekawie , zwłaszcza czarna sunia, jasna jest mniej ufna, ale robią postępy , szukamy dobrych domów a na razie chociaż domów tymczasowych, które będą pracować z suniami, tak bardzo ich szkoda.
Przebywaja obecnie w Ostrowcu świętokrzyskim ale szukamy domu w całej Polsce, obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna, maja do pół roku, zostały zaszczepione , odpchlone i odrobaczone, teraz powoli nabierają na siebie, będą średniej wielkości pieskami.

Tel w sprawie adopcji 690-519-717
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Marylka, zakochana w ludziach, grzeczna w mieszkaniu - pokochaj! 22.09.2017.
Maryla ma ok. 5 lat, jest dużą suczką, sięga do kolan. Sunia mieszka w hotelu w woj. mazowieckim, ale możemy pomóc w transporcie do dobrego domu.
Marylka mieszkała przez chwilę w domu tymczasowym, ale musiało go opuścić bo nie toleruje innych zwierząt, w tym psów. Wynika to niestety z pobytu w schronisku w którym spędziła kilka miesięcy. Na początku suczki z jej boksu ją atakowały. Potem im więcej spacerów z wolontariuszami, Marylka robiła się bardziej pewna siebie, poznała je lepiej i przestała się bać, a one ją atakować. Sunia jest cudowna pieszczochą. Uwielbia ludzi, dla nich jest łagodna i kochana. Marylka nie jest zbyt wymagająca, nie wymaga dużo ruchu, na spacerach chodzi bardzo wolno, nie biega po wybiegu tylko chodzi za człowiekiem. W domu nic nie niszczy i nie brudzi, trochę płacze jak się od niej pójdzie, ale potem przestaje.
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 799 258 286 lub 574186683
e-mail: tpz.opoczno[<@>]gmail.com
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Yogi, piękny, młody, zdrowy. Adoptuj! 22.09.2017.

Yogi został uratowany z rąk wiejskiego motłochu, który ganiał go z kijami i łopatami z zamiarem uśmiercenia.
Znalazł na krotko schronienie u zwierzolubki, ale nie mógł tam pozostać na stałe, gdyż wówczas już miała 9 psów.
Dzięki ludziom dobrej woli jest utrzymywany w hotelu dla psów w woj. pomorskim. Czas dawno minął, kiedy Yogi powienien być w swoim własnym domku, przebywa w hotelu 2 lata.
Został zaszczepiony, odpchlony, wykastrowany.
Jest to młody pies, w wieku około 3 - 4 lat. Umie chodzić na smyczy, kocha biegać. Jest wesołym i żywiołowym psiakiem. Najchętniej widzimy go jako jedynego psa w przyszłym domu.
Ze względu na złe wspomnienia z przeszłości, może początkowo z rezerwą odnosić się do mężczyzn, ale to mija, kiedy kogoś dobrze pozna.
Szukamy Yogiemu domu z ogrodem lub podwórkiem, nie nadaje się do bloku ze względu na swoja żywiołowość. Nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch.
Adopcja nastąpi tylko po zgodzie na wizytę PA oraz na późniejsze wizyty. Obowązuje podpisanie umowy adopcyjnej.
Telefon w sprawie adopcji:

Marzena: 886 186 455
Hotel - Magda: 697 503 089
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Demi - cudowna sunia do rany przyłóż! Pokochaj ją! 21.09.2017.
Demi – starsza, przeurocza suczka, zabrana z ulicy po wypadku samochodowym. Miała połamaną miednicę i była ogólnie bardzo zaniedbana. Od wypadku minęło już cztery miesiące, wyleczona i odkarmiona Demi jest już gotowa na kolejny etap życia. Czeka w przytulisku na swojego człowieka.
Jest łagodną, sympatyczną suczka niesamowicie wpatrzona w człowieka. Akceptuje inne zwierzaki, jednak najbardziej cieszy ją towarzystwo człowieka :) lubi jak poświęca się jej czas, chętnie się przytula. Demi to wspaniała psia przyjaciółka, która w bardzo niezwykły sposób swoją wdzięczności za każdą minutkę spędzoną z człowiekiem.
Jej jedyną wadą jest to że jest że nie grzeszy urodą, jest zwykłym, burym kundelkiem. Jednak ma wspaniały charakter, potrafi kochać i chce być kochana.
Ładnie chodzi na smyczy, nie brudzi i nie niszczy w kojcu.
Demi jest zaszczepiona i zaczipowana. Przed adopcją będzie wysterylizowana.
Warunkiem adopcji jest poprawne przejście procedury przed adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
509264862
505945510
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Lila, cudowna przytulaśna sunia, przyjazna i kochana! 21.09.2017.
LILA nasza modelka szuka domu na całe życie. Została wyrzucona w worku, nawet nie chcemy myślec co biedna przeszła.
Bardzo lgnie do człowieka.Lubi zabawę, przytula się i najlepiej czuje się na kolanach. Niestety jest płochliwa, nie wolno przy niej krzyczeć, boi się stuknięcia, hałasu itp.
Mimo to jest bardzo energiczna, z wielkim temperamentem. Na smyczy chodzi, ale jej energia nie pozwala iść spokojnie, chce być tu i tam.
Z psami dogaduje się bez problemu, nie wykazuje źadnej agresji, jest bardzo przyjazna dla nich. Nie wiemy jak z kotami.
W domu zachowuje czystość. Ogólnie jest usłuchana i radosna.
Ma ok.3 lata i waży ok.10kg
Szukamy domu w całej Polsce, sunia przebywa w Skarżysku kamiennej woj. świętokrzyskie, została wysterylizowana, jest zaszczepiona, odpchlona, odrobaczona, nic tylko kochać!

Kontakt
Irmina 607-917-801
Iwona (proszę na tygodniu dzwonic po godz. 16tej) 503-479-144
Kliknij aby powiększyć obrazek.
Piter, rudzielec w typie PIT BULL szuka kochającego domu! 19.09.2017.
Imię:Piter
Rasa:w typie pit red nose
Płeć: samiec
Wiek: około 10-11lat
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: kastrowany
Miejsce Pobytu: Kraków
Stosunek do dzieci: może mieszkać w domu z starszymi dziećmi
Stosunek do psów i kotów: polecamy raczej jako jedyne zwierze w domu (dogaduje sie suczkami )– kotów nie akceptuje

Piter to ok. 11 letni rudzielec w typie pit bull red nose. Piter trafił po śmierci właściciela, pod opiekę krakowskiego TOZ i przebywał w hotelu dla zwierząt. Życie Pitera nigdy nie było łatwe a wręcz przeciwnie, podejrzewamy, że był źle traktowany, że była stosowana wobec niego przemoc , był niedożywiony i w kiepskiej kondycji fizycznej.
Regularnie wyprowadzany przez wolontariuszy nabrał pewności siebie, pokazał że odpowiednio prowadzony, jest psem o stabilnym charakterze.
Piter po zapoznaniu w odpowiedni sposób nowych osób, jest spokojnym opanowanym psem.
Piter w 2016 trafił do kolejnego hotelu dla zwierząt, pod wspaniałą opiekę, gdzie miał zapewnione nie tylko dobre prawie domowe warunki ale również częste spacery, wycieczki do lasu również z dziećmi z którymi świetnie się dogadywał. Po raz pierwszy w swoim życiu Piter miał namiastkę domu, spokojnej i bezpiecznej przystani , która dla psa po
wielu przejściach jest najważniejsza. Myśleliśmy, że właśnie tu doczeka tego nowego prawdziwego domu, niestety Piter trafił do schroniska. Dlatego bardzo pilnie szukamy dla naszego seniora domu z odpowiedzialnymi, spokojnymi i konsekwentnymi opiekunami.
Piter lubi zabawki, piłeczki i spacery. Może zamieszkać w bloku, utrzymuje czystość, nie niszczy pozostawiony sam. Ładnie chodzi na smyczy i jest przyzwyczajony do kagańca. Piter jest już niemłodym psem i chcemy znaleźć dla niego dom gdzie w spokoju spędzi resztę swojego życia.

Kontakt w sprawie adopcji:
Gosia 606129268
Kliknij aby powiększyć obrazek.
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Classifieds v 1.4
Copyright by POSLuH d.o.o, Gorsk.net Studio || Polska adaptacja MamboPL.com